INTENCJE

03.-09.02.2019 r.

 

IV
NIEDZIELA
ZWYKŁA
03.02.2019 r.

 

7:30 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Ks. Janusza
z racji urodzin
10:30

1. † śp. Marian Figlak ofiaruje żona z rodziną

2. † śp. Janina Małgorzata Bechler ofiarują siostra i brat

12:00

1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Konrada z racji urodzin ofiarują rodzice

2. † śp. Elżbieta Jędrzejewska 4.

18:00 1. † śp. Leon Gut ofiaruje rodzina Stanków i Klaczaków
2. † śp. Henryk w 2. rocznicę śmierci oraz za zmarłych z rodziny Sieczkarz

Poniedziałek

04.02.2019 r.

17:00 1. Za zmarłych polecanych w nowennie, którzy odeszli do wieczności w dniach od 03 do 09 lutego
2. † śp. Elżbieta Jędrzejewska 5.

Wtorek

05.02.2019 r.

18:00 † śp. Elżbieta Jędrzejewska 6.

Środa
06.02.2019 r.
18:00

1. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach całego tygodnia

2. † śp. Elżbieta Jędrzejewska 7.


Czwartek
07.02.2019 r.
18:00 1. O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla naszych Kapłanów oraz Ks. Janusza i Ks. Stanisława
2. † śp. Elżbieta Jędrzejewska 8.
  Piątek
08.02.2019 r.
18:00 1. † śp. Elżbieta Jędrzejewska 9.
2. † śp. Antoni Krzak w miesiąc po pogrzebie ofiarują uczestniczący w pogrzebie
 Sobota
09.02.2019 r.
9:00

1. † śp. Elżbieta Jędrzejewska

2.† śp. Stanisław Piersiala w 10. rocznicę śmierci

18:00 1. † śp. Karolina i Jan Waśko
2. † śp. Barbara Rudnicka w miesiąc po pogrzebie ofiarują uczestniczący w pogrzebie

10.-16.02.2019 r.

 

V
NIEDZIELA
ZWYKŁA
10.02.2019 r.

 

7:30 † śp. Katarzyna Gac zd. Haza w 4. rocznicę śmierci ofiarują rodzice
10:30

1. † śp. Ludwik Dziedzic w 1. rocznicę śmierci

2. † śp. Melania Sobota w 16. rocznicę śmierci oraz Leon Sobota w 22. rocznicę śmierci ofiaruje synowa

12:00

1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla ks. Jakuba i zebranych gości uczestniczących we Mszy świętej z racji 90. urodzin ofiaruje jubilatka Katarzyna

2. † śp. Elżbieta Jędrzejewska 11.

18:00 1. † śp. Leon Gut ofiaruje rodzina Elżbiety i Teodora z Wadowic
2. † śp. Tadeusz Piwowarun oraz Bronisława, Stanisław i Józef

Poniedziałek

11.02.2019 r.

16:00 W intencji chorych i starszych z naszej parafii.
18:00 1. Za zmarłych polecanych w nowennie, którzy odeszli do wieczności w dniach od 10 do 16 lutego
2. † śp. Elżbieta Jędrzejewska 12.

Wtorek

12.02.2019 r.

18:00 † śp. Elżbieta Jędrzejewska 13.

Środa
13.02.2019 r.
18:00

1. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach całego tygodnia

2. † śp. Elżbieta Jędrzejewska 14.
3. † śp. Hanna i Zygmunt Jabła


Czwartek
14.02.2019 r.
18:00 1.  O łaskę uzdrowienia dla Pani Jolanty Barbary
2. † śp. Elżbieta Jędrzejewska 15.
  Piątek
15.02.2019 r.
18:00 1. † śp. Elżbieta Jędrzejewska 16.
2. † śp. Ludwik dziedzic w 1. rocznicę śmierci ofiaruje żona z dziećmi
 Sobota
16.02.2019 r.
9:00 1. † śp. Elżbieta Jędrzejewska 17.
2. † śp. Adelajda i Leon
18:00 1. † śp. Marcin Grzelak ofiaruje rodzina
2. † śp. Edward Banik w 9. rocznicę śmierci ofiaruje rodzeństwo.

17.-23.02.2019 r.

 

VI
NIEDZIELA
ZWYKŁA
17.02.2019 r.

 

7:30 1. † śp. Joanna w 5. rocznicę śmierci i Czesław Błaszkiewicz oraz w 30. rocznicę śmierci Czesławy i Stefana Markiewicz i za zmarłych z rodziny.
2. † śp. Herta w 12 rocznicę śmierci i Konstanty Adamczyk ofiarują dzieci.
10:30

1. † śp. Kazimierz Mleczko w 15. rocznicę śmierci ofiaruje żona.

2. † śp. Danuta Rzeszutko w 2. rocznicę śmierci ofiaruje mąż z dziećmi

12:00

1. † śp. Elżbieta Jędrzejewska 18.

2. † śp. Leon Gut ofiaruje rodzina z Myślenic.

18:00 1. † śp. Henryk Roloff ofiarują uczestniczący w pogrzebie.
2. † śp. Zygfryd Kiedrowski w 2. rocznicę śmierci ofiaruje żona z córkami i rodziną

Poniedziałek

18.02.2019 r.

18:00 1. Za zmarłych polecanych w nowennie, którzy odeszli do wieczności w dniach od 17 do 23 lutego
2. † śp. Elżbieta Jędrzejewska 19.

Wtorek

19.02.2019 r.

18:00 1. † śp. Elżbieta Jędrzejewska 20.
2. † śp. Julian Święch w 3. rocznicę śmierci ofiaruje żona.

Środa
20.02.2019 r.
18:00

1. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach całego tygodnia

2. † śp. Elżbieta Jędrzejewska 21.
3. † śp. Za zmarłych rodziców i teściów


Czwartek
21.02.2019 r.
18:00 1. † śp. Elżbieta Jędrzejewska  22.
2. † śp. Klementyna Tarsa
  Piątek
22.02.2019 r.
18:00 1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, dziękując Panu Bogu za 37. lat małżeństwa za dar dzieci i wnuków z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata dla Państwa Jolanty i Mariana Stasiaczków
2. † śp. Elżbieta Jędrzejewska 23.
3. † śp. Alicja Kowalska ofiaruje mąż
 Sobota
23.02.2019 r.
11:00 1. Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w 30. rocznicę święceń kapłańskich
2. Z okazji 30. rocznicy święceń Ks. Proboszcza ofiaruje parafianka
18:00 1. † śp. Elżbieta Jędrzejewska 24
2. † śp. Jakub i Paulina Ziemianin ofiaruje syn z rodziną

24.02. – 02.03.2019 r.

 

VII
NIEDZIELA
ZWYKŁA
24.02.2019 r.

 

7:30 1. O Boże błogosławieństwo, Dary Ducha świętego i potrzebne łaski dla ks. Proboszcza w 30. rocznicę święceń kapłańskich ofiaruje Róża Matki Bożej Łaskawej.
2. † śp. Henryk Filipczak w 40. rocznicę śmierci oraz Anastazja Filipczak w 18. rocznicę śmierci.
10:30

1. † śp. Bartłomiej Bomba z racji urodzin ofiarują rodzice

2. † śp. Bolesław Osiecki w 12. rocznicę śmierci ofiaruje żona z dziećmi.

12:00 1. Dziękczynna w 30. rocznicę święceń kapłańskich.
2. O Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i potrzebne łaski.
3. † śp. Elżbieta Jędrzejewska 25.
18:00 1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz wstawiennictwo świętych patronów dla syna Konrada z racji urodzin ofiarują rodzice.
2. † śp. Leon Gut ofiaruje rodzina Przybyłów z Polkowic.

Poniedziałek

25.02.2019 r.

18:00 1. Za zmarłych polecanych w nowennie, którzy odeszli do wieczności w dniach od 24 lutego do 02. marca.
2. † śp. Elżbieta Jędrzejewska 26.

Wtorek

26.02.2019 r.

18:00 1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Ks. Mirosława z okazji imienin ofiaruje parafianka.
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Ks. Mirosława z okazji imienin ofiaruje Róża Niepokalanego Poczęcia NMP.
3. † śp. Elżbieta Jędrzejewska 27.

Środa
27.02.2019 r.
18:00

1. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach całego tygodnia.

2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Ks. Mirosława z okazji imienin ofiaruje Róż Matki Bożej Łaskawej.

3. † śp. Elżbieta Jędrzejewska 28.


Czwartek
28.02.2019 r.
18:00 1. † śp. Elżbieta Jędrzejewska 29.
2. † śp. Hialina Kulasik w miesiąc po pogrzebie ofiarują uczestniczący w pogrzebie.
  I Piątek
01.03.2019 r.
18:00 1. † śp. Elżbieta Jędrzejewska 30.
2. † śp. Ludwik Kubiak gregorianka 1.
 I Sobota
02.03.2019 r.
9:00 1. † śp. Ludwik Kubiak 2.
2. † śp. Barbara ofiaruje mama.
18:00 1. † śp. Janina Małgorzata Bechler ofiaruje bratowa Eugenia z rodziną.
2. † śp. Bernard Łysik w 2. rocznicę śmierci ofiarują bracia z rodzinami.

03.-09.03.2019 r.

 

VIII
NIEDZIELA
ZWYKŁA
03.03.2019 r.

 

7:30 1. O Boże błogosławieństwo, Dary Ducha świętego i potrzebne łaski dla ks. Proboszcza w 30. rocznicę święceń kapłańskich oraz Ks. Kan. Mirosława z racji imienin ofiaruje Róża św. Józefa.
2. † śp.
Ludwik Kubiak 3.
10:30

1. † śp. Kazimierz Mleczko z okazji imienin ofiaruje Marek z rodziną.

2. † śp. Elżbieta Jędrzejewska w 1. rocznicę śmierci oraz z racji urodzin ofiaruje rodzina

12:00 † śp. Kazimierz w 17. rocznicę śmierci oraz z racji imienin,
† Jan i Maria Kocan oraz za zmarłych z rodziny Kocan,
† Zofia i Józef Jurek,  † Wincenty i Antonina Jurek, † Andrzej i Julia Ostrowscy oraz rodzice chrzestni † Michał Ostrowski i Maria Miśko.
18:00 1. † śp. Bronisława Kuflowska w 18. rocznicę śmierci i za zmarłych rodziców z obu stron
2. † śp. Józef i Anna Stanek oraz Błażej i Maria Lechowicz z okazji dnia babci i dziadka ofiaruje wnuczka Ewa.

Poniedziałek

04.03.2019 r.

18:00 1. Za zmarłych polecanych w nowennie, którzy odeszli do wieczności w dniach od 03 do 09. marca.
2. † śp. Ludwik Kubiak 4.

Wtorek

05.03.2019 r.

18:00

1. † śp. Ludwik Kubiak 5.

2. † śp. Piotr Mazurek ofiarują uczestniczący w pogrzebie


Środa
06.03.2019 r.
18:00

1. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach całego tygodnia.

2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Pawła w 15. rocznicę urodzin ofiarują rodzice

3. † śp. Ludwik Kubiak 6.


I Czwartek
07.03.2019 r.
18:00 1. O Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla naszych Kapłanów oraz ks. Janusza i Stanisława
2. † śp. Ludwik Kubiak 7.
3. † śp. Teresa Grzebska w miesiąc po pogrzebie ofiarują uczestniczący w pogrzebie.
  Piątek
08.03.2019 r.
18:00 1. † śp. Ludwik Kubiak 8.
2. † śp. Cecylia Szydłowska ofiarują uczestniczący w pogrzebie.
 Sobota
09.03.2019 r.
9:00  † śp. Ludwik Kubiak 9.
18:00 1. † śp. Jan Jaszczyk w 5. rocznicę śmierci ofiaruje żona z dziećmi.
2. † śp. Jan Jaszczyk w 5. rocznicę śmierci ofiaruje mama i rodzeństwo.

 

Jesteśmy na Facebooku
Kalendarz
Luty 2019
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728