plakat

Siostry Niepokalanki prowadzącę w Wałbrzychu Liceum Ogólnokształcace zapraszają do odwiedzin szkoły podczas prywatnych dni otwartych. 

Liceum Sióstr Niepokalanek to szkoła bezpieczna, nowoczesna, propagująca aktywne metody nauczania, kształtująca umiejętności potrzebne w pracy zespołowej, dająca absolwentom wysokie kompetencje językowe, a przy tym, jest to szkoła oparta na głębokich wartościach chrześcijańskich dających pewny fundament pod budowę dorosłego życia. 

Zapraszamy rodziców i ósmoklasistów do Liceum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu. Tegoroczne Dni Otwarte, czyli czas, w którym ósmoklasiści  mogą poznać przyszłą szkołę, do której chcieliby w przyszłości uczęszczać, będą zupełnie inne. Ze względu na pandemię zapraszamy na indywidualne zwiedzanie szkoły. Spotkanie trzeba wcześniej umówić telefonicznie (nr 601 840 957).

Szkoła oferuje cztery profile: matematyczno-przyrodniczy, humanistyczno-językowy, menadżersko-biznesowy i matematyczno-informatyczny. Szkoła od dwóch lat przyjmuje w swoje mury także chłopców.

Realizujemy innowacyjne projekty – w obszarze edukacji astronomicznej, ekologicznej, międzypokoleniowej. Od lat współpracujemy z zaprzyjaźnioną szkołą katolicką w Niemczech, gdzie nasi uczniowie odbywają wymiany językowe i kulturowe. Mamy pierwsze w regionie Obserwatorium Astronomiczne oraz labirynt ekologiczny, realizujemy projekty międzypokoleniowe, w których nasi uczniowie biorą udział. Pracujemy w oparciu o metody aktywne i warsztatowe. Współpracujemy z organizacjami pozarządowymi i instytucjami z kraju i zagranicy, wyposażając uczniów w kompetencje ważne na rynku pracy, w życiu osobistym i społecznym. Rozwijamy pasje i zainteresowania naszych uczniów.

Więcej informacji można będzie uzyskać w czasie Dni Otwartych.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego (601 840 957) lab mailowego (plosniep@pro.onet.pl).

Jesteśmy na Facebooku
Kalendarz
Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930