INTENCJE

10.-16.03.2019 r.

 

I
NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  10.03.2019 r.

 

7:30 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski, łaskę zdrowia dla Pana Wasyla Pucha z racji urodzin ofiaruje żona
2. † śp.
Ludwik Kubiak 10.
10:30 1. † śp. Henryk Malinowski w 11. rocznicę śmierci oraz Anna Malinowska i za zmarłych dziadków
2. † śp. Władysław Czarnecki i za zmarłe rodzeństwo oraz za zmarłych z rodziny Czarneckich i Mazurkiewicz
12:00 1. O Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Bogdana z racji 60. urodzin ofiarują rodzice
3. † śp. Jerzy Ujma w 40. rocznicę śmierci syna.
18:00

1. † śp. Bronisława Kuflowska w 100. rocznicę urodzin ofiaruje syn z rodziną

2. † śp. Zbigniew Winiarski w miesiąc po pogrzebie ofiarują uczestniczący w pogrzebie

Poniedziałek

11.03.2019 r.

9:00 O błogosławione owoce rekolekcji w naszej parafii
18:00 1. Za zmarłych polecanych w nowennie, którzy odeszli do wieczności w dniach od 10 do 16. marca.
2. † śp. Ludwik Kubiak 11

Wtorek

12.03.2019 r.

9:00  
18:00 1. W intencji Stanisława Nalepy o łaskę całkowitego uzdrowienia
2. † śp. Ludwik Kubiak 12
2. † śp. Alicja Kacik ofiarują Morawscy

Środa
13.03.2019 r.
9:00 W pewnej intencji
18:00 1. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach całego tygodnia
2. † śp.  Ludwik Kubiak 13.3. † śp. Tomasz i Zofia Lawrów ofiaruje córka z rodziną

Czwartek
14.03.2019 r.
18:00

1. † śp. Ludwik Kubiak 14.

2. † śp. Paulina Ziemianin w rocznicę śmierci oraz Jakub Ziemianin ofiaruje syn z rodziną

Piątek
15.03.2019 r.
18:00 1. † śp. Ludwik Kubiak 15.
2. † śp. Stefan Sztac w 5. rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny ofiaruje żona
Sobota
16.03.2019 r.
9:00

 1. † śp. Ludwik Kubiak 16.

2. † śp. Adelajda i Leon

18:00 1. O szczęśliwe rozwiązanie dla córki Katarzyny
2. † śp. Marcin Grzelak ofiaruje rodzina.

17. – 23.03.2019 r.

 

II
NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

17.03.2019 r.

 

7:30 1. † śp. Ludwik Kubiak 17.
2. † śp.
Cecylia Szydłowska ofiaruje Róża Różańcowa św. Franciszka
10:30

1.  † śp. Franciszek i Maria Mleczko ofiaruje synowa

2. † śp. Anna i Mirosław Chojnaccy ofiaruje mama i siostra

12:00 1. † śp. Antoni Przybyła w rocznicę śmierci ofiaruje syn Mieczysław z rodziną
2. † śp.
Otolia Władysław Capiga, Jan Ciepielewski i Apolonia Ciepielewska
18:00 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Mariana z racji 60. urodzin i Danuty Jakimowicz ofiaruje mama.
2. † śp. Andrzej Bogucki w miesiąc po pogrzebie.
3. † śp. Kazimierz Zdrojewski w 1. rocznicę śmierci ofiaruje żona z dziećmi

Poniedziałek

18.03.2019 r.

18:00 1. Za zmarłych polecanych w nowennie, którzy odeszli do wieczności w dniach od 17 do 23. marca.
2. † śp. Ludwik Kubiak 18

Wtorek

19.03.2019 r.

18:00 1. †śp. Ludwik Kubiak 19.
2. † śp.  Józefa (ona), Józef, Józef i Józef

Środa
20.03.2019 r.
18:00

1. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach całego tygodnia.

 2. † śp. Ludwik Kubiak 20.


Czwartek
21.03.2019 r.
18:00  † śp. Ludwik Kubiak 21.
Piątek
22.03.2019 r.
18:00 1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Sióstr z Róży św. Józefa
2. † śp. Ludwik Kubiak 22.
3. † śp. Alicja Kowalska ofiaruje mąż
Sobota
23.03.2019 r.
9:00  † śp. Ludwik Kubiak 23.
18:00 1. śp. Maria w 15. rocznicę śmierci ofiaruje córka
2. † śp. Kazimiera (ona) Gawenda i Ludwik Dziedzic ofiaruje żona

24. – 30.03.2019 r.

 

III
NIEDZIELA WIELKIEGO
POSTU

24.03.2019 r.

7:30 1. † śp. Maria i Bazyli Fajdasz i Anna i Adolf Katowicz – rodzice oraz Jerzy Katowicz
2. † śp. Konstanty Apanas z racji urodzin oraz za zmarłych rodziców z obu stron ofiaruje żona z dziećmi
10:30

1. † śp. Jan Sadlak i za zmarłych rodziców z obu stron oaz za Agnieszkę ofiaruje żona i rodzina

2. † śp. Ludwik Kubiak 24.

12:00 1. † śp. Helena w 1. rocznicę śmierci oraz Zygmunt 8. rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny Sitkowskich ofiarują dzieci
2. † śp. Władysława i Roman Hałgas – rodzice oraz Czesław Styś
18:00 1. O Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia dla Reginy Gawenda i Wandy ofiaruje sąsiadka
2. † śp. Zofia i Kazimierz Fabian oraz Helena i Mieczysław Oczkowicz

Poniedziałek

25.03.2019 r. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

9:00 1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Pani Mari z racji urodzin i imienin
2. † śp. Ludwik Kubiak 25
18:00 Za zmarłych polecanych w nowennie, którzy odeszli do wieczności w dniach od 24 do 30. marca

Wtorek

26.03.2019 r.

18:00 † śp. Ludwik Kubiak 26.

Środa
27.03.2019 r.
18:00

1. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach całego tygodnia.

2. † śp. Ludwik Kubiak 27.


Czwartek
28.03.2019 r.
18:00 1. † śp. Ludwik Kubiak 28.
2. † śp. Stefan i Janina Durak
Piątek
29.03.2019 r.
18:00 1. O powołania kapłańskie i zakonne ofiaruje Róża Matki Bożej Łaskawej
2. † śp. Ludwik Kubiak 29.
 Sobota
30.03.2019 r.
9:00  † śp. Ludwik Kubiak 30.
18:00 1. † śp.  Za zmarłych z rodziny Pawłowskich i Kucner
2. † śp. Agnieszka Drożdżyńska w 7. rocznicę śmierci ofiaruje mąż z dziećmi.

31.03. – 06.04.2019 r.

 

IV
NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

31.03.2019 r.

7:30 1. † śp. Leszek Pietrusiak ofiarują koleżanki i koledzy z Osiedla Górniczego
2. † śp.
Dziadkowie: Kazimiera i Leonard Wieczerzak, Julia i Kazimierz Boczar oraz rodzice Maria i Józef Stasiaczek
10:30 1.  O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Laury Ameli w 1. rocznicę urodzin.
2. † śp. Marianna Borczuch w 7. rocznicę śmierci i Marian Borczuch oraz za zmarłych dziadków.
12:00 1. † śp. Mieczysław Świderski w 7. rocznicę śmierci oraz Marianna Świderska ofiarują dzieci
2. † śp. Cecylia Szydłowska ofiaruje brat Wiesław oraz bratankowie Halina i Wiesław
18:00 1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Julity z racji urodzin ofiaruje mąż i dzieci
2. † śp. Krzysztof Kominowski w 2. rocznicę śmierci i syn Artur w 23. rocznicę śmierci oraz za zmarłych rodziców z obu stron.

Poniedziałek

01.04.2019 r.

18:00 Za zmarłych polecanych w nowennie, którzy odeszli do wieczności w dniach od 31. marca do 06. kwietnia

Wtorek

02.04.2019 r.

18:00 † śp. Krzysztof Rynkiewicz w 1. rocznicę śmierci ofiarują synowie z bratem

Środa
03.04.2019 r.
18:00

1. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach całego tygodnia.

 2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, o łaskę zdrowia dla cioci Jadzi w 85 urodziny ofiaruje Teresa z rodziną.


I Czwartek  

04.04.2019 r.

18:00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Księży posługujących w naszej parafii oraz dla Ks. Janusza i Ks. Stanisława
 I Piątek
05.04.2019 r.
18:00 1. † śp. Mieczysław Kilian ofiaruje żona z rodziną
2. † śp. Romuald Zaczyński ofiaruje rodzina
 I Sobota
06.04.2019 r.
9:00  † śp. Andrzej Połonka w 6. rocznicę śmierci ofiarują rodzice i siostry
18:00 1. † śp. Genowefa Sowa w 4. rocznicę śmierci oraz za zmarłych z rodziny ofiarują córki
2. † śp. Kazimiera Jankowicz w 14. rocznicę śmierci oraz Mikołaj Jankowicz

7.04. – 13.04.2019 r.

 

V
NIEDZIELA WIELKIEGO
POSTU

07.04.2019 r.

7:30 1. † śp. Leszek Pietrusiak ofiarują Państwo Dopierałowie
2. † śp.
Stefania i Tadeusz Kłyza oraz za zmarłych z rodziny Kłyza i Szczęśniak
10:30

1.  † śp. Cecylia Szydłowska ofiaruje córka z rodziną

2. † śp. Maria Mleczko ofiaruje syn.

12:00 1. † śp. Danuta w 2. rocznicę śmierci oraz Stefan w 4. rocznicę śmierci i za  zmarłych z rodziny Jabłońskich
2. † śp. Ryszard Ujma w 4. rocznicę śmierci.
18:00 1. † śp. Irena i Leon Polerowicz w 6. rocznicę śmierci oraz Halina Polerowicz i Władysława i Bolesław Kocoń
2. † śp. Maria Swędrowska w 12. rocznicę śmierci ofiaruje mąż z rodziną.

Poniedziałek

08.04.2019 r.

18:00 Za zmarłych polecanych w nowennie, którzy odeszli do wieczności w dniach
od 07. do 13. kwietnia

Wtorek

09.04.2019 r.

18:00 † śp. Franciszek Łobos ofiaruje córka z rodziną
Środa
10.04.2019 r.
18:00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach całego tygodnia.

Czwartek

11.04.2019 r.

18:00 W intencji ofiar katastrofy Smoleńskiej
 Piątek
12.04.2019 r.
18:00  
 Sobota
13.04.2019 r.
9:00  
18:00 † śp. Hieronim w 1. rocznicę śmierci oraz Władysław i Aleksandra Łokietek oraz Danuta i Henryk Górniak .

 14 – 20.04.2019 r.

 

NIEDZIELA PALMOWA

14.04.2019 r.

7:30 † śp. Eugeniusz i Rozalia Repeta oraz za zmarłych
z rodziny ofiarują córki i zięć.
10:30

1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz wstawiennictwo świętych patronów dla Wojciecha i Marcina Malczewskich ofiaruje rodzina

2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz wstawiennictwo świętych patronów dla Marcina  i Wojciecha  Malczewskich ofiarują dziadkowie

12:00 1. † śp. Joanna Milczek w 33. rocznicę śmierci oraz Wiktoria Milczek
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Józefa z okazji 70 urodzin ofiarują żona i córki z rodzinami.
18:00 1. † śp. Władysława Zakrzewska w 3. rocznicę śmierci ofiaruje mąż z rodziną.
2. † śp. Ludwik Józefczyk – mąż w 28. rocznicę śmierci i Edward Czyż w 2. rocznicę śmierci oraz za zmarłych rodziców z obu stron ofiaruje Helena Czyż

Wielki Poniedziałek

15.04.2019 r.

18:00 Za zmarłych polecanych w nowennie, którzy odeszli do wieczności w dniach
od 14. do 27. kwietnia
Wielki
Wtorek 

16.04.2019 r.

18:00 † śp. Marcin Grzelak ofiaruje rodzina
Wielka
Środa
17.04.2019 r.
18:00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach całego tygodnia.

Wielki Czwartek

18.04.2019 r.

20:00 1. W intencji kapłanów posługujących w naszej parafii
2. Za zmarłych Kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii
3. † śp. Bartłomiej Bomba ofiaruje brat z rodziną
Wielki
Piątek
19.04.2019 r.
20:00  
Wielka
 Sobota
20.04.2019 r.
20:00 1. Za parafian
2. † śp. Bartłomiej Bomba ofiarują rodzice .

 21 – 27.04.2019

 

Niedziela

Wielkanocna

 

21 kwietnia

 

Rok C  Cykl I

 

600 Pro Populo
1030

1) †śp. Jan i Karolina WAŚKO

2) †śp. Andrzej MATŁOCHA 1 r.śm.

1200

1) O Boże bł. dla Danuty i Zbigniewa CEREMUGA

2) †śp. Piotr CEREMUGA 8 r.śm. oraz za zmarłych z rodziny CEREMUGA i POKOJOWCZYK

Poniedziałek Wielkanocny

22 kwietnia

730

1) †śp. Zbigniew MARKIEWICZ

2) †śp. syn Paweł, ojciec Konstanty oraz bracia Adam i Zbigniew oraz teściowie Julian i Irena

1030

1) W int. ks. Proboszcza z ok. 30 r. święceń kapłańskich i nadchodzących imienin of. parafianka

2) †śp. Wojciech KALITA of. żona z dziećmi

1200

1) O Boże bł. i opiekę MB dla Jarosława

2) †śp. Czesław ŚNIADAŁA oraz Roman TOSTI

1800 Dziękując Panu Bogu za wszelkie łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla Janiny

Wtorek

23 kwietnia

1800 †śp. Alicja KOWALSKA of. mąż

Środa

24 kwietnia

1800

1) Do MB Nieustającej Pomocy w intencjach całego tygodnia

2) †śp. Jerzy BARTKOWIAK int. z ok. imienin of. żona, dzieci i wnukami

Czwartek

25 kwietnia

1800

1) Z ok. imienin ks. Proboszcza of. parafianka

2) O zdrowie, Boże bł. dla ks. Proboszcza of. Róża MB Bolesnej

Piątek

26 kwietnia

1800

1) O Boże bł. z ok. imienin of. Róża Niepokalanego Poczęcia NMP

2) Z ok. imienin ks. Proboszcza of. Róża MB Łaskawej

Sobota

27 kwietnia

900 Z ok. imienin ks. Proboszcza of. Róża św. Franciszka
1600 ślub: P. JAKIMOWICZ i K. CHODOROWICZ
1800

1) O Boże bł. z ok. urodzin Antoniny i Leny ILCZYNA

2) †śp. Stanisława i Władysław KUBIAK, Leszek, Wojciech, Maria i Michał ILCZYNA of. rodzina

 28.04 – 4.05.2019

II

Niedziela

Wielkanocna

 

Święto Miłosierdzia Bożego

 

28 kwietnia

 

Rok C  Cykl I

730

1) †śp. Leon ZABŁOCKI 1 r.śm. oraz Adelajda of. Marty z Oś. Górniczego

2) O Boże bł. dla ks. Proboszcza z ok. imienin of. Róża św. Józefa

1030

1) O nawrócenie mieszkańców Wałbrzycha i Dziećmorowic, o Miłosierdzie Boże przez wst. MB Bolesnej Patronki Wałbrzycha

2) †śp. Paweł i Piotr, aby cieszyli się łaską życia wiecznego przez Miłosierdzie Boże of. córka z rodziną

1200

1) †śp. Halina PROROK 13 r.śm. of. mąż

2) †śp. mąż Jerzy ŁOŚ int. z ok. imienin of. żona z dziećmi i rodziną

1800

1) †śp. Bronisława GIBRON m-c po pogrzebie

2) †śp. Krystyna LECH 1 r.śm. of. syn z rodziną

Poniedziałek

29 kwietnia Uroczystość

św. Wojciecha BM, patrona Polski

1800

1) Za zmarłych polecanych w nowennie

2) †śp. Adela STUKA 3 r.śm. of. córka

Wtorek

30 kwietnia

1800

1) †śp. Aniela PRZEŹDZIECKA m-c po pogrzebie

2) †śp. Klementyna TARSA

Środa

1 maja Wspomnienie

św. Józefa Robotnika

1800

1) Do MB Nieustającej Pomocy w intencjach całego tygodnia

2) †śp. Zofia POL – 1 gregoriańska

Czwartek

2 maja

1800

1) O Boże bł. i potrzebne łaski dla naszych księży oraz ks. Janusza i ks. Stanisława

2) †śp. Zofia POL – 2 gregoriańska

Piątek

3 maja

Uroczystość

NMP

Królowej Polski

730 O Bożą opiekę nad Ojczyzną przez wstawiennictwo MB Królowej Polski of. Róża MB Bolesnej
1030

1) †śp. Zofia POL – 3 gregoriańska

2) †śp. Patrycja OCZKOWICZ w rocznicę śmierci of. mąż

3) †śp. Jerzy PAWLUS m-c po pogrzebie

1200

1) W int. naszej Ojczyzny

2) †śp. Romuald ZACZYŃSKI m-c po pogrzebie

1800 †śp. Zbigniew MARKIEWICZ 2 r.śm. of. żona i dzieci

Sobota

4 maja Wspomnienie

św. Floriana

900

1) W int. Róż Różańcowych

2) †śp. Zofia POL – 4 gregoriańska

1600 Ślub
1800 †śp. Andrzej KRUPA 12 r.śm. of. żona, dzieci i wnuki

 5 – 11.05.2019

III

Niedziela

Wielkanocna

 

5 maja

 

Rok C  Cykl I

730

1) Dziękczynna za rok 2018 z prośbą o Boże bł. dla Róży MB Bolesnej

2) †śp. Stanisław KIELISZAK int. z racji imienin oraz za zmarłych rodziców Jan i Stanisława of. żona

1030

1) O łaskę zdrowia, Boże bł. i opiekę MB dla Mariana.

2) †śp. rodzice: Stanisław i Helena HOSSA of. córka

1200

1) O zdrowie, Boże bł. dla córek, zięciów, wnuków i prawnuków of. mama

2) †śp. Zofia POL – 5 gregoriańska

1800 Za zmarłych z rodziny DROŻDZYŃSKICH i NIEWIADOMSKICH

Poniedziałek

6 maja

Święto Świętych

Apostołów

Filipa i Jakuba

1800

1) Za zmarłych polecanych w nowennie

2) †śp. Zofia POL – 6 gregoriańska

Wtorek

7 maja

1800 †śp. Zofia POL – 7 gregoriańska

Środa

8 maja

Uroczystość

św. Stanisława BM

1800

1) Do MB Nieustającej Pomocy w intencjach całego tygodnia

2) †śp. Zofia POL – 8 gregoriańska

Czwartek

9 maja

1800 †śp. Zofia POL – 9 gregoriańska

Piątek

10 maja

1800

1) †śp. Stanisław RODZIK oraz za zmarłych rodziców z obu stron

2) †śp. Zofia POL – 10 gregoriańska

Sobota

11 maja

900

1) †śp. Ireneusz MAZUR 12 r.śm. of. żona

2) †śp. Zofia POL – 11 gregoriańska

1500 Ślub: WANIO – PALINIEWICZ
1800 †śp. Julia i Władysław, Bronisława i Franciszek, Petronela i Franciszek

12 – 18.05.2019

IV

Niedziela

Wielkanocna

 

12 maja

 

Rok C  Cykl I

730 †śp. Ludwik KUBIAK of. rodzina SADLAKÓW
900 O zdrowie, Boże bł. i opiekę MB dla Tomasza GORZYCKIEGO z ok. 18 r. urodzin of. rodzice, brat i babcia
1100 Uroczystość I Komunii Świętej
1300

1) †śp. Marianna i Stanisław GŁUCH of. córka

2) †śp. Józef BIELECKI m-c po pogrzebie

1800

1) †śp. Zofia POL – 12 gregoriańska

2) †śp. Zofia POL int. z racji imienin of. córka

Poniedziałek

13 maja Wspomnienie

NMP z Fatimy

1800

1) Za zmarłych polecanych w nowennie

2) †śp. Zofia POL – 13 gregoriańska

Wtorek

14 maja

Święto św. Macieja Apostoła

1800

1) †śp. Zofia POL – 14 gregoriańska

2) †śp. Zofia POL int. z racji imienin of. córka z rodziną

Środa

15 maja Wspomnienie

św. Zofii

1800

1) Do MB Nieustającej Pomocy w intencjach całego tygodnia

2) O łaskę zdrowia dla Pani Eugenii GIERCZAK i Pani Józefy APANAS

3) †śp. Zofia POL – 15 gregoriańska

Czwartek

16 maja Wspomnienie

św. Andrzeja Boboli

1800

1) †śp. Zofia POL – 16 gregoriańska

2) †śp. Marcin GRZELAK of. rodzina

Piątek

17 maja

1800

1) †śp. rodzice: Maria i Jan i za zmarłych dziadków z obu stron

2) †śp. Zofia POL – 17 gregoriańska

Sobota

18 maja

900 †śp. Zofia POL – 18 gregoriańska
1800

1) †śp. Władysława 5 r.śm. ŻARSKA oraz Franciszek i Józefa KURCEWICZ

2) †śp. Józef BIELECKI of. żona

Jesteśmy na Facebooku
Kalendarz
Czerwiec 2019
P W Ś C P S N
« Mar    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930