PLAN REKOLEKCJI PARAFIALNYCH NA ZAKOŃCZENIE ROKU MIŁOSIERDZIA

 

Czwartek 17.11

 

9.00 Msza św. z nauką ogólną w Dziećmorowicach

16.00 Msza św. z nauką ogólną w Modliszowie

18.00 Msza św. z nauką ogólną w Dziećmorowicach

 

Piątek 18.11

 

9.00 Msza św. z nauką ogólną w Dziećmorowicach

16.00 Msza z nauką ogólną w Modliszowie

       (w Modliszowie spowiedź św.)

18.00 Msza z nauką ogólną w Dziećmorowicach

19.00 spotkanie z młodzieżą (KSM i młodzież przygotowująca się do bierzmowania z I, II i III klasy     gimnazjum)

 

Sobota 19.11 Dzień Miłosierdzia – dzień spowiedzi świętej

 

       8.30 – 9.00 spowiedź św. w Dziećmorowicach

9.00 Msza św. z nauką ogólną w Dziećmorowicach

16.00 Msza św. z nauką ogólną w Domu Seniora

       17.00 – 18.00 spowiedź św. w Dziećmorowicach

18.00 Msza św. z nauką ogólną w Dziećmorowicach

 

Niedziela 20.11

 

7.30 Msza św. w Dziećmorowicach

9.00 Msza św. w Modliszowie

10.30 Msza św. w Dziećmorowicach

12.00 Msza św. w Dziećmorowicach

15.00 Msza św. w Domu Seniora

18.00 Msza św. w Dziećmorowicach

 

 

Porządek modlitw za zmarłych w miesiącu listopadzie

  • Dziećmorowice godz. 17.30

3 listopada – Stary Julianów, Nowy Julianów i ul. Strzegomska

4 listopada – Nowa Wieś i Osiedle Górnicze

5 listopada – ul. Zagórzańska i Strumykowa

6 listopada – ul. Sienkiewicza nr 1 – 50

7 listopada – ul. Sienkiewicza nr 50 – do końca

8 listopada – ul. Bystrzycka nr parzyste

9 listopada – ul. Bystrzycka ne nieparzyste i ul. Wiosenna

10 listopada – ul. Noworudzka i Kamieniecka

11 listopada – ul. Głuszycka nr nieparzyste

12 listopada – ul. Głuszycka nr parzyste i ul. Leśna

13 listopada – ul. Kłodzka

14 listopada – Osiedle Górnicze nr parzyste 2-20

15 listopada – Osiedle Górnicze nr parzyste 22-do końca

16 listopada – Osiedle Górnicze nr nieparzyste 1-19

17 listopada – Osiedle Górnicze nr nieparzyste 21-do końca

18 listopada – z poza parafii, bez adresu

 

 

Wizyta duszpasterska – kolęda 2015-2016

data dzień Godzina rozpoczęcia ulica
29.12.2015 wtorek 9:00 Modliszów
30.12.2015 Środa 11:00 Stary i Nowy Julianów
31.12.2015 Czwartek
1.01.2016 Piątek
2.02.2016 Sobota 11:00 Strumykowa
3.01.2016 Niedziela
4.01.2016 Poniedziałek 15:30 Kwiatowa
5.01.2016  Wtorek 15:30 Kłodzka
6.01.2016 Środa 15:00 Dom Seniora
7.01.2016 Czwartek 15:30 Bystrzycka strona parzysta
8.01.2016 Piątek 15:30 Bystrzycka strona nieparzysta
9.01.2016 Sobota 11:00 Osiedle Słoneczne i Nowa Wieś
10.01.2016 Niedziela
11.01.2016 Poniedziałek 15:30 Głuszycka od 1 do 29 –
strona nieparzysta
12.01.2016 Wtorek 15:30 Głuszycka od 31B do końca –
strona nieparzysta
13.01.2016 Środa 15:30 Głuszycka od 2 do 54 –
strona parzysta
14.01.2016 Czwartek 15:30 Głuszycka od 56 do końca
strona parzysta i Leśna
15.01.2016 Piątek 15:30 Noworudzka
16.01.2016 Sobota 11:00 Sienkiewicza od 2 do 37
17.01.2016 Niedziela
18.01.2016 Poniedziałek 15:30 Sienkiewicza od 38 do 66
19.01.2016 Wtorek 15:30 Sienkiewicza od 68 do końca
20.01.2016 Środa 15:30 Osiedle Górnicze od 1D do 9
strona nieparzysta
21.01.2016 Czwartek 15:30 Osiedle Górnicze od 11 do 27
22.01.2016 Piątek 15:30 Osiedle Górnicze od 31 do końca
23.01.2016 Sobota 11:00 Osiedle Górnicze od 2 – do 28
strona parzysta
24.01.2016 Niedziela
25.01.2016 Poniedziałek 15:30 Osiedle Górnicze od 30 – do końca
26.01.2016 Wtorek 15:30 Kamieniecka
27.01.2016 Środa 15:30 Zagórzańska
28.01.2016 Czwartek 15:30 Na zaproszenie
29.01.2016 Piątek 15:30 Na zaproszenie
30.01.2016 Sobota

 

Jesteśmy na Facebooku
Kalendarz
Sierpień 2019
P W Ś C P S N
« Mar    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031