Liturgiczna Służba Ołtarza

Logo ministrantów

 

 

 

 

KOLĘDA 2018/2019

data dzień godzina rozpoczęcia ulica ministranci
28.12.2017 Piątek 15:00 Strumykowa

1) P. Skóra

2) S. Sobota

1) D. Hurtig

2) St. Kowalski

29.12.2017 Sobota 11:00 Stary i Nowy Julianów  
30.12.2017 Niedziela      
31.12.2017 Poniedziałek      
1.01.2018 Wtorek      
2.02.2018 Środa 15:30 Kamieniecka

1) Ł. Dziubczyńcki

2) M. Dziubczyński

 

1) Sobota S.

3.01.2018 Czwartek 15:30 Noworudzka

1) St. Kowalski

2) B. Bińczyk

 

1) Sz. Mikołajczyk

4.01.2018 Piątek 15:30 Zagórzańska

1) Ł. Dziubczyński

2) S. Sobota

 

1) D. Hurtig

5.01.2018 Sobota 15:30 Oś. Słoneczne i Nowa Wieś

1) S. Sobota

2) D. Hurtig

1) P. Skóra

2) Sz. Mikołajczyk

6.01.2018 Niedziela 15:00 Dom Seniora  
7.01.2018 Poniedziałek 15:30 Sienkiewicza 1-23

1) K. Mleczko

2) M. Dziubczyński

 

1) K. Piekarski

8.01.2018 Wtorek 15:30 Sienkiewicza 25-42

1) St. Kowalski

2) M. Dziubczyński

 

1) K. Kaznowski

9.01.2018 Środa 15:30 Sienkiewicza 43-63

1) K. Mleczko

2) Ł. Dziubczyński

 

1) S. Sobota

10.01.2018 Czwartek 15:30 Sienkiewicza 63-do końca

1) St. Kowalski

2) B. Bińczyk

 

1) P. Skóra

11.01.2018 Piątek 15:30 Bystrzycka str. nieparzysta

1) K. Mleczko

2) D. Hurtig

 

1) M. Dziubczyński

12.01.2018 Sobota 15:30 Bystrzycka str. parzysta

1) K. Mleczko

2) D. Hurtig

 

1) S. Sobota

13.01.2018 Niedziela      
14.01.2018 Poniedziałek 15:30 Głuszycka str. nieparzysta 1-29

1) Ł. Dziubczyński

2) K. Kaznowski

 

1) K. Piekarski

15.01.2018 Wtorek 15:30 Głuszycka str. nieparzysta 31- do końca

1) K. Mleczko

2) S. Sobota

 

1) Sz. Mikołajczyk

16.01.2018 Środa 15:30 Głuszycka str. parzysta 2-54

1) Ł. Dziubczyński

2) K. Piekarski

 

1) M. Dziubczyński

17.01.2018 Czwartek 15:30 Głuszycka str. parzysta 56-do końca i Leśna

1) St. Kowalski

2) B. Bińczyk

 

1) K. Kaznowski

18.01.2018 Piątek 15:30 Wiosenna

1) S. Sobota

2) K. Piekarski

 

1) K. Mleczko

19.01.2018 Sobota 9:00 Modliszów

 

 

20.01.2018 Niedziela      
21.01.2018 Poniedziałek 15:30 Strzegomska i Złota

1) Ł. Dziubczyński

2) K. Piekaraki

 

1) Sz. Mikołajczyk

22.01.2018 Wtorek 15:30 Kłodzka

1) St. Kowalski

2) Sz. Mikołajczyk

 

1) K. Kaznowski

 

23.01.2018 Środa 15:30 Oś. Górnicze str. nieparzysta nr 1 do 21

1) Ł. Dziubczyński

2) M. Dziubczyński

 

1) P. Skóra

24.01.2018 Czwartek 15:30 Oś. Górnicze str. nieparzysta nr 23 do końca

1) B. Bińczyk

2) K. Kaznowski

 

1) P. Skóra

25.01.2018 Piątek 15:30 Oś. Górnicze str. parzysta nr 2 do 20

1) K. Piekarski

2) Sz. Mikołajczyk

 

1) D. Hurtig

26.01.2018 Sobota 15:30 Oś. Górnicze str. parzysta nr 22 do końca

1) D. Hurtig

2) B. Bińczyk

 

1) K. Kaznowski

Oczywiście są możliwe zmiany, zamiany itd.

 

 

Jesteśmy na Facebooku
Kalendarz
Czerwiec 2019
P W Ś C P S N
« Mar    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930